Ups! ‘Godet’ sërish mbesa e ish-presidentit Nishani, del për shopping por harron të veshë mbathje…

Postuar më: 22 September 2017 18:14

Mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani u vendos në qendër të vëmendjes pak javë më parë, kur deklaroi gjatë një emisioni televiziv se ka realizuar foto nudo për revistën ‘Play Boy’.

Së fundmi modelja Deniada Nishani ka publikuar një tjetër foto mjaft provokative në rrjetet sociale, ku shfaqet e veshur me “body” dhe ka ekspozuar të pasmet e saj.

Në krah të fotos ajo shkruan: “Duke ikur për të bërë pazar… mos kam harruar diçka?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *