Uouuu… E tepron Shkëndije Mujaj! Zhvishet e tëra në këto foto që po bëjnë xhiron e rrjetit…

Postuar më: 21 September 2017 20:56

Ndoshta ju ka munguar gjatë verës, pasi atë e shihnim vazhdimisht me foto e video provokative nga bregdeti.

Por kësaj radhe këngëtarja Shkëndije Mujaj ka preferuar që të bëjë fotografi thuajse nudo, gati e zhveshur e tëra në “Bjeshkët e Nemuna”, konkretisht në anën e Rugovës, nga ku ajo ka edhe prejardhjen.

Në disa nga fotografitë, që Shkëndija ka postuar në rrjetet sociale, ajo shfaqet thuajse e zhveshur e tëra dhe bën fotografi pranë lumenjve të “Bjeshkëve të Nemuna”.

I ka mbuluar vetëm thithkat me një pullë ngjyrë rozë, në mënyrë që mos të duket e krejtësisht e zhveshur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *