‘Udhëtoni’ brenda aeroplanit më luksoz në botë…

Postuar më: 30 September 2017 19:56

Rekordet e luksit dhe çmenduritë teknologjike nuk kanë të sosur… Sot po ju tregojmë rekordin e luksit në ajër. Ky konsiderohet si aeroplani më luksoz që fluturon sot në botë.

Aeroplani ka restorant dhe bar, duke e bërë çdo udhëtar të ndihet një VIP.

Biletat për të fluturuar në luksin e “Crystal Skye Boeing 777-200LR” fillojnë nga 18000 $ (dollarë) për person.

Pasagjerët trajtohen në një shërbim me pesë yje, me kamarierë në bord dhe një menu mbreslënëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *