Ballina Argetim Tuna e ‘kap’ burrin e saj gjysmë të zhveshur në mes të...

Tuna e ‘kap’ burrin e saj gjysmë të zhveshur në mes të shumë femrave


Lidhja e këngëtares se njohur Tuna dhe Patris Berishës, që në fillimet e para ka qenë e ndërtuar në shtylla të forta.

E pikërisht raportet e tyre kanë bërë, që sot ata të jenë të martuar dhe prindër të një djali


Tuna madje as nuk është xheloze, kur Patrisi vallëzon në mes të femrave gjysmë të zhveshura. Këtë e ka dëshmuar pas një ‘live video’ në Instagram, ku shihet Patrisi duke vallëzuar e Tuna po e filmon.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here