Shqiptarja super-seksi provokon me këmbët përpjetë… (Kujdes! Mos i shikoni nëse vuani nga zemra)

Postuar më: 13 September 2017 22:11

Është padyshim një nga modelet më të bukura me origjinë shqiptare, e cila karrierën e saj e vijon jashtë vendit.

Por ashtu siç është shprehur edhe më parë tashmë Anxhela Martini nuk do të vazhdojë më në rrugën e modelimit.

Megjithatë hiret dhe sjelljet si modele ajo nuk i ka humbur aspak.

Në foton e fundit të publikuar në rrjete sociale, Anxhela ka treguar vetëm një nga këmbët e saj në makinë, duke u shfaqur më seksi dhe në formë se kurrë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *