Ballina Argetim Shqiptarja super-seksi provokon me këmbët përpjetë… (Kujdes! Mos i shikoni nëse vuani...

Shqiptarja super-seksi provokon me këmbët përpjetë… (Kujdes! Mos i shikoni nëse vuani nga zemra)


Është padyshim një nga modelet më të bukura me origjinë shqiptare, e cila karrierën e saj e vijon jashtë vendit.

Por ashtu siç është shprehur edhe më parë tashmë Anxhela Martini nuk do të vazhdojë më në rrugën e modelimit.


Megjithatë hiret dhe sjelljet si modele ajo nuk i ka humbur aspak.

Në foton e fundit të publikuar në rrjete sociale, Anxhela ka treguar vetëm një nga këmbët e saj në makinë, duke u shfaqur më seksi dhe në formë se kurrë.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here