Ballina Argetim Shikoni Kim Kardashian sa sportive dhe… super-seksi

Shikoni Kim Kardashian sa sportive dhe… super-seksi

Nuk ka shfaqur fort interes për javën e modës në Nju Jork, fundja…ajo tërheq vëmendjen me çdo gjë të veshur në trup.

Kim Kardashian u shfaq sportive në Bel Air të Los Anxhelesit mbrëmjen e së enjtes. Me xhinse të shkurtra, një kanatjere të ngushtë dhe këpucë-atlete të bardha.

Dhe veç linjave të famshme të saj, vëmendje vazhdojnë të tërheqin edhe flokët platini të 36-vjeçares, që këtë herë i kishte kapur.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here