Ballina Argetim Rezarta Shkurtës i del shëndeti ‘jashtë kontrollit’, ja cila është arsyeja e...

Rezarta Shkurtës i del shëndeti ‘jashtë kontrollit’, ja cila është arsyeja e vërtetë…


Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta është kujdesur, që të duket gjithmonë bukur dhe fine në paraqitjet e saj televizive. Ajo ruan linja të mira trupore, ndonëse kohët e fundit duket se ka ‘devijuar’ pak nga vija e saj e trupit.

Këtë gjë e tregon edhe vet ajo përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e saj personale në Instagram. Veshur në një fustan të shkurtër, ngjyrë të kuqe, këngëtarja dukej pak më e plotë se zakonisht, sidomos te pjesa e barkut.


E për këtë gjë, ajo dha një arsyetim në mbishkrimin e fotografisë, ku shkruante: “Barku! Efekti anësor i bakllavasë turke”.

Këto ditë ajo ndodhet me pushime në Turqi së bashku me mikeshën e saj, ndërsa duket se ngrënia e tepërt e ëmbëlsirave tradicionale turke, ka qenë shkaktari që këngëtarja ka shtuar paksa peshë.

Megjithatë, Rezarta duket joshëse dhe tërheqëse në çdo fotografi.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here