Prezantuesja Ilda Bejleri, më shumë se provokuese me setin e ri të fotove

Postuar më: 22 September 2017 21:44

Prezantuesja e njohur shqiptare, Ilda Bejleri është njëra ndër femrat më tërheqëse të ekranit shqiptar.

Ajo shpesh herë ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të shfaqjeve të saj provokuese.

Duket se fillimi i sezonit e ka nxehur shumë Ildën, e cila realizoi një tjetër set fotosh tepër sensuale, disa prej të cilave i ka postuar vetë në Instagram.

Fotot janë realizuar nga fotografi i njohur Armand Sallabanda.

Modelja dhe prezantuesja shqiptare është ende në kërkim të mashkullit ideal sepse bukuroshja është ende singëll.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *