Ballina Sport Preferonte Messi-n, por ja për kë e ‘tradhëtoi’ Miss BumBum të parapëlqyerin...

Preferonte Messi-n, por ja për kë e ‘tradhëtoi’ Miss BumBum të parapëlqyerin e saj…


Tabloidi britanik “The Sun” shkruan se modelja braziliane Suzy Cortez, një tifoze e famshme e argjentinasit Lionel Messi, duket se ka bërë një kthesë të madhe.

Duket se së fundmi ajo ka nënshkruar për “Playboy Portogalia”, duke u bërë edhe muza e skuadrës portugeze në botërorin e vitit që vjen “Rusisa 2018”.


Aty assist-i dhe beniamini është Ronaldo, por mesaduket për MIss BumBum nuk është një problem ta dojë edhe atë…SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here