Ballina Sport Post Barcelona-Juventus/ Shtypi evropian elozhe Messi-t

Post Barcelona-Juventus/ Shtypi evropian elozhe Messi-t


“Shi” me elozhe dhe për paraqitjen e numrit 10 të Barcelonës në fitoren 3-0 ndaj Juventus. 2 gola, një asist dhe një shtyllë.

Çfarë mund t’i kërkosh më shumë “pleshtit”?
SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here