Ballina Argetim Një ditë pas dasmës, ja si i përshkuan Luana emocionet që i...

Një ditë pas dasmës, ja si i përshkuan Luana emocionet që i dhuroi dasma e Marinës


Pas një natë gëzimi , ku motra e saj Marina kurorëzoi dashurinë e saj në martesë me reperi Getoar Selimi, Luana shpreh emocionet që i ka dhuruar  dasma e të motrës mbrëmjen e djeshme

Përmes një postimi në instagram Luana  përshkruan emocionet e ditës më të rëndësishme të motrës së saj.


Gjysma ime! Jeta ime! Te kam dashurine me te madhe ne bote. Mbreme nuk ngopesha duke te pare..Je nje Enderr Minushi im” ka shkruah ajo.

Dyshja Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, kurorëzuan dashurinë e tyre në një dasmë të organizuar në Gjirin i Lalëzit.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here