Modelen shqiptare super-seksi e zë gjumi buzë detit, por plazhistët ‘përvëlohen’ nga format e saj…

Postuar më: 22 September 2017 21:52

Gjelbrona Gashi është një nga modelet më seksi. Dhe për të qenë e tillë, duket se ajo i kushton shumë vëmendje vetes.

Modelja publikon në rrjetet sociale shumë fotografi, ku ajo shfaqet tejet seksi dhe merr vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi Gjelbrona ka publikuar disa fotografi, ku shfaqet në plazh e shtrirë edhe siç duket e ka zënë gjumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *