Ballina Argetim Mbesa seksi e Bujar Nishanit flet për lidhjen 7-vjeçare me futbollistin

Mbesa seksi e Bujar Nishanit flet për lidhjen 7-vjeçare me futbollistin


Mbesa e ish- Presidentit Bujar Nishani, Beniada Jakic, ishte e ftuar ne emisionin “Top Show” te Alban Dudushit ku ka folur për fotot ‘hot’ në revistën PlayBoy, por nga ana tjetër, se po kërkon një burrë tradicional shqiptar!

Ajo madje ka treguar edhe per lidhjen e saj te pare te dashurise, per te cilen me heret kishte thene se thjesht nuk donte tja permendte emrin ish-te dashurit. Sot ajo ka zbuluar se ai eshte futbollist dhe se kane pasur nje lidhje 7 vjecare.
SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here