Ballina Argetim Linda Rei me një super makinë luksoze! Po Noizy çfarë lidhje ka...

Linda Rei me një super makinë luksoze! Po Noizy çfarë lidhje ka me këtë…?!!!


Prania e saj në spektaklin ‘Dance with me’ ka shkaktuar sërish debate.

Transgjinorja Linda Rei është bërë pjesë e replikave të forta me anëtarin e jurisë, Robert Aliajn, i cili nuk e fsheh aspak mungesën e simpatisë ndaj saj.


Jo më larg se mbrëmjen e lënë pas në spektakël ai e cilësoi si një oturak.

Duke u munduar të lerë pas këto ofendime Linda na ka treguar e anë të një postimi një super makinë luksoze që zotëron.

Krah fotos linda ka përmendur dhe grupin e reperit Noizy, OTR. Linda e ka shprehur se është një adhuruese e tij.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here