Ballina Argetim Ky është shteti më i bukur në botë

Ky është shteti më i bukur në botë


Nuk është çudi që ky shtet është votuar si më i bukuri në botë.

Një seri me foto tregojnë se sa e mrekullueshme është Skocia.


Fotot janë bërë nga Paul Morton i BBC.

Skocia u shpall shteti më i bukur në botë nga Rough Guide.

Shijoni këto foto dhe kuptojeni se përse ky vend të befason.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here