Ballina Sport Kush është modelja shqiptare seksi që ‘çmendet’ pas ‘Demave të kuq’ të...

Kush është modelja shqiptare seksi që ‘çmendet’ pas ‘Demave të kuq’ të Partizanit…


“Partizani” e ka nisur në mënyrën më të keqe sezonin e ri, pasi humbi që në ndeshjen e parë ndaj Laçit. Gjithsesi, kjo mesa duket nuk e ka mërzitur shumë modelen, Blerta Leka, e cila njihet si tifoze e “Demave të Kuq”.

“Ndihem mirë. Nuk mund ta gjykojmë skuadrën e Partizanit edhe pas kësaj humbje. Do të fitojmë në ndeshjen e radhës ndaj Kukësit”,- ka thënë ajo në një intervistë për “Procesin Sportiv”.


Bukuroshja shqiptare,pjesëmarrëse në “Miss Universe 2017”, është një ndjekëse e Partizanit dhe shpreson që skuadra e Iulianos të gjejë fitoren në duelin e radhës ndaj kampionëve të Shqipërisë./vipsport.al/SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here