Ballina Argetim Kur njerëzit bëjnë foto me statuja, rezultati qesharak

Kur njerëzit bëjnë foto me statuja, rezultati qesharak


Ka disa fotografi të njerëzve të cilët i bënë ato kur udhëtuan nëpër botë.

Fotografitë e turistëve janë të ndryshme, prej puthjeve në Kullën e Ejfelit e deri tek ngjitja në piramidat e Egjiptit – por, këto foto janë dalë prej mode tashmë.


Megjithatë, disa njerëz vendosën që fotografitë e tyre t’i bëjnë pak më kreative, duke u fotografuar me statuja dhe duke e çuar kreativitetin në një nivel krejt tjetër, transmeton Gazeta Express.

Fotografitë më qesharake të bëra me statuja mund t’i shihni më poshtë:SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here