Ballina Argetim Kur një ‘dallgë’ seksi futet mes dallgëve… (do ‘ndizeni’ pasi të shikoni...

Kur një ‘dallgë’ seksi futet mes dallgëve… (do ‘ndizeni’ pasi të shikoni këto foto)

Pati një verë të ngarkuar mes Ibizas në Spanjë dhe Londrës. Tek e para ushtroi ëndrrën e saj si DJ në lokalet e famshme të natës atje, ndërsa në kryeqytetin britanik për të mos u shfaq herë pas here si e ftuar speciale nëpër evente të ndryshme të showbizz-it.

E pas gjithë këtyre angazhimeve, Demi Rose “u arratis” në ishujt Cabo Verde në brigjet veri-perëndimore të Afrikës.

22-vjeçarja u fotografua duke luajtur me dallgët në shoqërinë e një mikeshe, ku edhe jeleku i shpëtimit të jetës mezi i mbante format e saj.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here