JLo dhe Bebe Rexha sëbashku në duet

Postuar më: 11 September 2017 20:57

Të gjithë e ëndërrojnë të jenë krah JLO një ditë edhe jo më të këndojnë me të…

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare Bebe Rexha, e cila tashmë eshtë një artiste më famë ndërkombëtare edhe sukseset e saj flasin vetë për karrierën e saj.

Së fundmi Bebe ka qenë e pranishme një një ndër koncertet e dives, Jennifer Lopez. Rexha është shprehur shumë e emocionuar pasi do të takohej me yllin botëror dhe ëndrra e saj u bë realitet edhe jo vetëm që e takoi por edhe ka kënduar bashkë me të.

Ato kënduan “In the name of love” këngën e Bebes në bashkëpunim me dj e famshëm, Martin Garrix. Në videon më poshtë do mund të shikoni sesi Bebe, JLo edhe Stevie Mackey mahnitën ndjekësit e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *