Ballina Argetim Jahtet më mahnitës të botës mblidhen në Francë

Jahtet më mahnitës të botës mblidhen në Francë

Jahtet dhe velierat më mahnitëse të botës janë mbledhur në Francë në një event që ka për qëllim pikërisht ekspozimin e tyre.

Ngjarja, tani në vitin e 27-të të saj, tërheq anijet private më luksoze nga e gjithë bota.

Ato vijnë aty dhe tregojnë luksin dhe performancën e tyre, gjë e cila ngjall interesin jo vetëm të turistëve por dhe të mediave si dhe të apasionuarve pas këtyre ajijeve super-luksoze.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here