Ballina Argetim Ja si kopjojnë studentët në provime: Do habiteni me kreativitetin e tyre

Ja si kopjojnë studentët në provime: Do habiteni me kreativitetin e tyre


Keni provuar të kopjoni në provim dhe nuk ia keni dalë?

Shihni se si studentët në mbarë botën kanë shpikur mënyra nga më interesantet për të kopjuar.


Këto foto janë publikuar online.

Ato tregojnë se këta studentë janë kreativë.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here