Getoari dhe Marina u martuan, por nuk e dinit që edhe Noizy ishte në dasmë…!

Postuar më: 12 September 2017 15:12

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme në një dasmë në Gjirin e Lalzit me qindra të ftuar, të afërm, miq e kolegë të çiftit.

Ata u celebruan nga kryebashkiaku Erion Veliaj në një ambient pranë detit.

Dasma e tyre vazhdon të komentohet akoma, por Noizy e dinit ku ishte mbrëmë?

Ndërsa Getoari dhe Marina po martoheshin, Noizy ishte gjithashtu në dasmë, por sigurisht jo tek dasma e tyre pasi kjo do të shënonte paqe midis tyre, por Noizy ndodhej në një dasmë tjetër me Blerim Destanin dhe Medën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *