Ballina Argetim Fotot e shfrenimit: A ishte kjo vera më e çmendur?

Fotot e shfrenimit: A ishte kjo vera më e çmendur?


Fundjava duket premtuese për të kaluar edhe ca momente në plazh.

Megjithatë vera është në fund dhe duhet theksuar se ato ditë na kanë dhuruar momente fantastike.


Sidomos të rinjtë janë shfrenuar në argëtim.

Këto foto tregojnë se përse Ibiza ishte vendi i çmendurive.

Fotot janë postuar nga Daily Star.

Sigurisht britanikët janë në qendër të këtyre çmendurive.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here