Ballina Argetim Dasma e Marinës? S’keni parë gjë akoma! …Getoari sjell gjithë albumin dhe...

Dasma e Marinës? S’keni parë gjë akoma! …Getoari sjell gjithë albumin dhe detajet e papara


Mbrëmjen e 10 shtatorit reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca u kurorëzuan në martesë në një ceremoni martesore në Gjirin e Lalzit. Gjatë mbrëmjes se djeshme Marina publikoi disa nga fotot më të bukura të dasmës, por…

Mbrëmjen e 10 shtatorit reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca u kurorëzuan në martesë në një ceremoni martesore në Gjirin e Lalzit.


Gjatë mbrëmjes se djeshme Marina publikoi disa nga fotot më të bukura të dasmës, por ai që na ka surprizuar vërtetë ka qenë Getoari.

Që mbrëmë në darkë e sot gjatë pjesës më të madhe të ditës ai ka publikuar foto nga dasma, si ma Marinën ashtu edhe familjarë e miq të tjerë të ftuar.

“Faleminderit Zotit ,familjeve dhe juve qe ishit prane nesh ne keto momente shume te rendesishme dhe te paharrueshme per ne”,- ka shkruar reperi krahas fotove.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here