Dalin pamjet e para nga dasma, kështu duket Marina dhe Getoari në altar

Postuar më: 10 September 2017 19:46

Ka nisur ceremonia e martesës së Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit.

Reperi Cozman ka postuar disa foto ku duket Marina duke shkuar drejt altarit me vello, e gjitha në të bardha e me flokët lëshuar.

Të gjithë janë ngritur në këmbë e shihen teksa duartrokasin ndërkohë që nusja parakalon para të ftuarve. Gjithçka po ndodh tani në bregdetin e Gjirit të Lalzit, ku do të mbahet pak më vonë edhe festa e madhe në të cilën flitet se janë rreth 400 të ftuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *