Çmimi i” frikshëm”, zbulohet sa kanë kushtuar këpucët e nusërisë së Marinës

Postuar më: 11 September 2017 19:27

Mbrëmja e djeshme ishte një ditë e veçantë për Marina Vjollcën dhe Getoar Selimit, të cilët kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre.

E ndërsa dasma ka përfunduar, fansat e çiftit janë kureshtar të mësojnë edhe ndonjë detaj, e sidomos sa i takon shpenzimeve.

Ajo që është mësuar deri më tani, është çmimi i këpucëve të nuses, të cilat ishin të markës Jimmy Choo dhe kushtonin plot 1495 euro. Kujtojmë se të njëjtën markë kishte zgjedhur edhe Xhensila në dasmën e saj, por me një çmim akoma dhe më të lartë, atë të 3495 eurove.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *