Ariel shpërfill kritikat, nxjerr gjoksin në rrugë dhe… lë pa fjalë fansat

Postuar më: 22 September 2017 20:04

Ariel Winter ka shpërfillur kritikët që e kanë akuzuar se zhvishet qëllimisht për të tërhequr vëmendjen në publik.

Aktorja u shfaq të mërkurën në shoqërinë e të dashurit të saj, Levi Meaden në rrugët e Los Anxhelesit “e korrigjuar” në pjesën e poshtme, por tejet provokuese në pjesën e sipërme.

19-vjeçarja kishte veshur një bluzë që tregonte shumë, ndoshta edhe si përgjigje ndaj kritikave të marra në Twitter se vishte qëllimisht xhinse provokuese për të qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *