Ballina Argetim Video që të lë pa frymë/ Ja si lind fëmija me ndërhyrje...

Video që të lë pa frymë/ Ja si lind fëmija me ndërhyrje çezariane


(KUJDES! PAMJE TË RËNDA +18)

Edhe pse mund ta shikoni për herë të parë, mos u trembni dhe aq… Është thjesht një nga lindjet e shumta që bëhen nëpër botë por që nuk janë në mënyrën natyrale, por njihen si metoda “çezaiane”.


Ky lloj operacioni bëhet atëherë kur nënat kanë vështirësi ose komplikacione gjatë lindjes, dhe nuk mund të lindin qot në mënyrën normale fëmijën.

Kjo video e filmuar nga babai i fëmijës që po vjen në jetë, ka për qëllim të tregojë se sa e bukur dhe e vështirë është një lindje dhe se sa vuan një grua kur sjell në jetë fëmijën e saj.

…dhe të mendosh që shumë nga ne kanë ardhur në jetë kështu…/Mapo.al/SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here