Video: Ja se si ekzekutohej spiuni anti-komunist në vitin 1959

Postuar më: 11 August 2017 14:10

ekzekutimiKUJDES: PAMJE SHQETESUESE

Marrëdhëniet e SHBA me Kubën po shkojnë drejt normalizimit.

Megjithatë do të duhet një rrugë e gjatë derisa Kuba të ndryshojë plotësisht.

Kjo video është hedhur në LiveLeak dhe tregon se si ekzekutohet një spiun anti-komunist.

Ai ishte kapur në kryeqytetin Havanë dhe më pas u ekzekutua nga një skuadër pushkatimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *