Ballina Dikur Video: Ja se si ekzekutohej spiuni anti-komunist në vitin 1959

Video: Ja se si ekzekutohej spiuni anti-komunist në vitin 1959


ekzekutimiKUJDES: PAMJE SHQETESUESE

Marrëdhëniet e SHBA me Kubën po shkojnë drejt normalizimit.


Megjithatë do të duhet një rrugë e gjatë derisa Kuba të ndryshojë plotësisht.

Kjo video është hedhur në LiveLeak dhe tregon se si ekzekutohet një spiun anti-komunist.

Ai ishte kapur në kryeqytetin Havanë dhe më pas u ekzekutua nga një skuadër pushkatimi.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here