Ballina Argetim Video/ Humbi ndjeshjen e FIFA-s në ‘PlayStation’, shikoni si e ‘paguan’ modelja...

Video/ Humbi ndjeshjen e FIFA-s në ‘PlayStation’, shikoni si e ‘paguan’ modelja super-seksi…


Një nga sfidat që çdo adhurues i FIFA-s në PlayStation dëshiron të vendosë është të luajë atë që pëlqen duke vënë një vajzë të bukur në provë, që do të thotë, duke vënë bast rrobat gjatë duelit në lojën e famshme.

Youtuber i famshëm brazilian Aruan Felix, sfidoi modelen e re Larisa Wambier, ku në çdo gol në FIFA, ata duhet të heqin qafe një veshje, një situatë që u ngrit gradualisht derisa modelja mahnitëse tregoi më shumë seç duhej.


Siç mund ta shihni, modelja nuk ka luajtur mirë me FIFA-n dhe humbi betejën, sa u detyrua të zhvishej.

Shikoni fotot dhe videon:SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here