Ballina Sport Video horror/ Momenti shokues kur ‘bodybuilder-i’ thyen qafën

Video horror/ Momenti shokues kur ‘bodybuilder-i’ thyen qafën


(KUJDES! PAMJE TË RËNDA +18)

Një “bodybuilder” nga Afrika e Jugut ka ndërruar jetë pasi tentoi të bënte një salto prezantimi përpara publikut.


Sifiso Lungelo Thabete ra me kokë në tokë dhe theu qafën përpara spektatorëve.

“Komuniteti i “bodybuilding”-ut u shokua nga lajmi tragjik i vdekjes së Sifiso Lungelo Thabete, nga Umlazi”, shkruajti revista “Muscle Evolution”.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here