Ballina Argetim Video/ E dashura i bën dhuratë 24-vjeçarit atë që nuk ia priste...

Video/ E dashura i bën dhuratë 24-vjeçarit atë që nuk ia priste mendja kurrë, reagimi i tij…


Trendi i tortave ka filluar të bëhet më i çuditshëm se kurrë. Por një 24-vjeçari e dashura i ka bërë për ditëlindje një tortë që kalon çdo lloj limiti të imagjinatës.

Ai ka marrë për ditëlindje një tortë në formën e trupit të një femre, e cila ishte shtrirë në krevat.


Për realizimin e tortës janë dashur dy ditë.

“Torta më ka marrë plot dy ditë për t’u realizuar dhe ju siguroj se është plotësisht e ngrënshme”,- ka thënë për “Mirror Online” pastiçeri që e ka realizuar.

Gjatë momentit që 24-vjeçarit i është treguar torta, ai ka qenë i shoqëruar nga prindërit dhe motra.

 SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here