Ups! Modelja seksi kapt ‘mat’ në pozicione intime në Capri… me të dashurin Nikolai

Postuar më: 21 August 2017 12:45

Dashuria shkon për mrekulli për Kate Moss dhe të fejuarin e saj aristokrat Nikolai von Bismarck, që në brigjet e Caprit përfshihen nga pasioni.

Të dy së bashku prej tre vjetësh, i kanë dhuruar vetes disa pushime të zjarrta me puthje dhe përqafime.

Modelja 43 vjeçare është shfaqur me bikini dhe topless me një fizik për tu admiruar.

Kate, e cila vazhdon akoma të jetë protagoniste nga revistat prestigjioze për nudot e saj artistike, këtë herë është fotografuar nga ‘Diva e Donna’, në ujërat italiane së bashku me të fejuarin Nicolai, 30 vjeç.

Mes tyre pavarësisht zërave për krizë, jo vetëm mbizotëron harmonia por edhe pasioni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *