Ballina Argetim Ups! Modelja seksi kapt ‘mat’ në pozicione intime në Capri… me të...

Ups! Modelja seksi kapt ‘mat’ në pozicione intime në Capri… me të dashurin Nikolai


Dashuria shkon për mrekulli për Kate Moss dhe të fejuarin e saj aristokrat Nikolai von Bismarck, që në brigjet e Caprit përfshihen nga pasioni.

Të dy së bashku prej tre vjetësh, i kanë dhuruar vetes disa pushime të zjarrta me puthje dhe përqafime.


Modelja 43 vjeçare është shfaqur me bikini dhe topless me një fizik për tu admiruar.

Kate, e cila vazhdon akoma të jetë protagoniste nga revistat prestigjioze për nudot e saj artistike, këtë herë është fotografuar nga ‘Diva e Donna’, në ujërat italiane së bashku me të fejuarin Nicolai, 30 vjeç.

Mes tyre pavarësisht zërave për krizë, jo vetëm mbizotëron harmonia por edhe pasioni.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here