Ballina Argetim Uauuu… shikoni transformimin që ka pësuar Elvana Gjata…

Uauuu… shikoni transformimin që ka pësuar Elvana Gjata…


Elvana Gjata nuk preferon shumë të eksperimentojë me modele të ndryshme flokësh.

Por kësaj herë këngëtarja e njohur ka vendosur të presë shkurt flokët e saj.


Ajo ka postuar disa foto nga Prishtina ku shfaqet me modelin e ri të flokëv dhe sic e shihni i shkon shumë.

Ky model flokësh i bërë nga Elvana me siguri do të bëhet shumë i preferuar edhe nga vajzat e tjera.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here