Rikes ‘i shpërthen’ gjoksi në Vlorë, komentuesit: Mos u ngatërroni me c**at e çupës acccc….

Postuar më: 20 August 2017 23:10

Ish-banorja e “Big Brother” Rike Roçi, e cilësuar ndryshe dhe si tifozja seksi e Kombëtares, ka provokuar sërish fansat e saj.

Ajo është kthyer për disa ditë nga Italia dhe ndodhet me pushime në Vlorë, nga prej ku ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e faqes së saj në Instagram me një foto përvëluese.

Bukuroshja ka ekspozuar gjoksin bombastik, gjë që nuk ka kaluar pa u komentuar nga fansat e saj, të cilët nuk ngurojnë t’i shprehin pëlqimin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *