Reperi shqiptar i poston të dashurës videon intime nga shtrati

Postuar më: 23 August 2017 14:01

Shumë të dashuruar e në çdo moment pranë një njëri-tjetrit, Elita dhe Gjiko janë kthyer në çiftin më të pëlqyer për fansat.

Ai ka postuar në profilin e tij në Instagram një video nga shtrati me të dashurën e tij, moderatoren Elita Rudi.

Çifti kalon shumë kohë bashkë pavarësisht angazhimeve dhe nuk heziton t’i ndajë momentet e bukura sëbashku me ndjekësit në rrjetet sociale.

Videoja ka ngjallur debat në mediat online, pasi shtrati i dy të dashuruarve është një vend intim që jo çdo çift do e ndante me të tjerët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *