Ballina Argetim Reperi shqiptar i poston të dashurës videon intime nga shtrati

Reperi shqiptar i poston të dashurës videon intime nga shtrati


Shumë të dashuruar e në çdo moment pranë një njëri-tjetrit, Elita dhe Gjiko janë kthyer në çiftin më të pëlqyer për fansat.

Ai ka postuar në profilin e tij në Instagram një video nga shtrati me të dashurën e tij, moderatoren Elita Rudi.


Çifti kalon shumë kohë bashkë pavarësisht angazhimeve dhe nuk heziton t’i ndajë momentet e bukura sëbashku me ndjekësit në rrjetet sociale.

Videoja ka ngjallur debat në mediat online, pasi shtrati i dy të dashuruarve është një vend intim që jo çdo çift do e ndante me të tjerët.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here