Ballina Aktualitet Politika Rama e nis ditën me këtë pamje spektakolare

Rama e nis ditën me këtë pamje spektakolare


Kryeministri Edi Rama e ka bërë zakon që poston çdo ditë në mëngjes ose një pamje nga Shqipëria, ose një artikull nga mediat e huaja për Shqipërinë.

Këtë herë ai postoi një pamje spektakolare nga Kepi i Rodonit.


“Mirëmëngjes dhe me këtë pamje nga kalaja e Kepit të Rodonit ju uroj një ditë të mbarë,” shkruan Rama.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here