Publikohet tjetër foto intime e reperit, Stresi i thith gishtin e mesit bukuroshes

Postuar më: 22 August 2017 15:47

I kapën “mat” në jug, zbulohet kjo foto intime e Stresit..

Ai është një ndër reperet më të mirë në vend. Këngët që ka publikuar janë hite dhe tani ai vërtet është një personazh i suksesshëm.

Ditën e djeshme në media qarkulluan disa foto ku shihej Stresi me një vajzë në jug. Lajmi është përhapur shumë shpejt dhe u përfol se dyshja shiheshin shumë të dashuruar.

Por intv.al ka zbuluar këtë foto të reperit me një vajze, e cila ngjan shumë me vajzën që u kap “mat” Stresi.

Duket se kjo është një foto intime e dyshes dhe duket se janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin, lidhje shoqërore apo lidhje dashurie këtë gjë nuk mund ta themi akoma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *