Ballina Argetim Provokon Aurela Hoxha, publikon foto duke lëpirë…

Provokon Aurela Hoxha, publikon foto duke lëpirë…


Aurela Hoxha është mjaft aktive në Instagram ku shpesh herë provokon me fotot që hedh.

Këtë herë ajo ka vendosur që të hedh një foto duke ngrënë akullore, dhe duke treguar format e saj.
SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here