Noizy me makinë të marrë borxh? Ja pronari i vërtetë i ‘Ferrarit’…

Postuar më: 20 August 2017 21:10

Noizy njihet për fiksimin e tij për makinat luksoze dhe ka shumë të tilla madje ato gëzojnë edhe statusin si “të dashurat” e tij, si dhe kanë edhe emra, si Shakira, Rihanna. Vitin e kaluar makina e re e reperit “Ferrari 340” bëri namin.

Sipas “postieri.net” thuhet se, kjo makinë nuk është në pronësi të reperit, por se pronari i vërtetë i saj është Samir Gërvallës.

Ai është pronar i një klubi nate në Gjermani, por njëkohësisht edhe shok i Noizyt.

Duke qenë një nga reperët më të paguar në Shqipëri, duket e çuditshme pse Noizy del në foto me makina borxh kur mund ta blejë vetë një të tillë.

1 koment për këtë artikull
  1. C'a bohet kshtu at 4:14 am

    Nuk e kuptojme se ku eshte lajmi, makina eshte apo nuk eshte borxh nga maloku Noizy.
    Jpo Noizy ka pare, jo blen vete, keto muhabete te dhjera nuk behen as per femijet ne kopesht pa dreke, thirri trunit o gazeta MAPO (Magazina Popullore)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *