Ballina Argetim Noizy me makinë të marrë borxh? Ja pronari i vërtetë i ‘Ferrarit’…

Noizy me makinë të marrë borxh? Ja pronari i vërtetë i ‘Ferrarit’…


Noizy njihet për fiksimin e tij për makinat luksoze dhe ka shumë të tilla madje ato gëzojnë edhe statusin si “të dashurat” e tij, si dhe kanë edhe emra, si Shakira, Rihanna. Vitin e kaluar makina e re e reperit “Ferrari 340” bëri namin.

Sipas “postieri.net” thuhet se, kjo makinë nuk është në pronësi të reperit, por se pronari i vërtetë i saj është Samir Gërvallës.


Ai është pronar i një klubi nate në Gjermani, por njëkohësisht edhe shok i Noizyt.

Duke qenë një nga reperët më të paguar në Shqipëri, duket e çuditshme pse Noizy del në foto me makina borxh kur mund ta blejë vetë një të tillë.SHPËRNDAJE

1 Koment

  1. Nuk e kuptojme se ku eshte lajmi, makina eshte apo nuk eshte borxh nga maloku Noizy.
    Jpo Noizy ka pare, jo blen vete, keto muhabete te dhjera nuk behen as per femijet ne kopesht pa dreke, thirri trunit o gazeta MAPO (Magazina Popullore)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here