Nicky si një Barbie

Postuar më: 20 August 2017 19:42

Videoklipi i këngës së saj të fundit duhej të publikohej të premten, por u shty për shkaqe ende të paqarta.

Dhe për të mbajtur fansat në përditësim, Nicky Minaj publikoi në Instagram dy shkrepje nga sheshxhirimi i klipit të “Rake It Up”.

Në to, këngëtarja shfaqet e veshur si një kukull Barbie dhe premton se klipi do të jetë edhe më shumë i nxehtë se dy imazhet e publikuara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *