Ballina Argetim Nicky si një Barbie

Nicky si një Barbie


Videoklipi i këngës së saj të fundit duhej të publikohej të premten, por u shty për shkaqe ende të paqarta.

Dhe për të mbajtur fansat në përditësim, Nicky Minaj publikoi në Instagram dy shkrepje nga sheshxhirimi i klipit të “Rake It Up”.


Në to, këngëtarja shfaqet e veshur si një kukull Barbie dhe premton se klipi do të jetë edhe më shumë i nxehtë se dy imazhet e publikuara.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here