Moti i keq, Divjaka pa energji elektrike

Postuar më: 13 August 2017 11:12

Moti i keq me reshje e stuhi përgjatë natës midis të shtunës dhe kësaj të diele ka lënë pa energji elektrike zonën e Divjakës.

Sipas njoftimit të OSHEE-së, dëmet gjatë natës kanë qenë të shumta.

Megjithatë, grupet e punës ndodhen në terren, e po punojnë për rikthimin sa më të shpejtë të dritave për këtë zonë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *