Ballina Aktualitet Kronika Moti i keq, Divjaka pa energji elektrike

Moti i keq, Divjaka pa energji elektrike


Moti i keq me reshje e stuhi përgjatë natës midis të shtunës dhe kësaj të diele ka lënë pa energji elektrike zonën e Divjakës.

Sipas njoftimit të OSHEE-së, dëmet gjatë natës kanë qenë të shumta.


Megjithatë, grupet e punës ndodhen në terren, e po punojnë për rikthimin sa më të shpejtë të dritave për këtë zonë.SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here