Ballina Argetim Mbylleni mbrëmjen me një kaubojse super-seksi si Adriana Lima

Mbylleni mbrëmjen me një kaubojse super-seksi si Adriana Lima


Pasi kaloi disa ditë pushimi në Turqi me të dashurin e saj, shkrimtarin turk, Metin Hara, ajo është rikthyer në Shtetet e Bashkuara për një seri shkrepjesh të nxehta.

Adriana Lima u (zh)vesh kaubojse në Kolorado për Victoria’s Secret dhe në sheshxhirim asaj iu bashkua edhe Alessandra Ambrosio.
SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here